Hračkárstvo Dráčik

hrackarstvo dracikHračkárstvo Dráčik je najväčším maloobchodným predajcom hračiek na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje množstvo predajní Dráčik po celom Slovensku. Predajne Dráčik sú umiestnené v centrách najväčších miest, vo všetkých významných nákupných centrách a vo vybraných nákupných galériách reťazcov Tesco a Kaufland. Najväčší Dráčik je predajňa v Shopping Palace v Bratislave s plochou 800 metrov štvorcových.

V ponuke predajní Dráčik sa nachádzajú prevažne značkové hračky od svetových výrobcov, pri ktorých je zaručená vysoká kvalita a funkčnosť a tým aj spokojnosť zákazníka. Snahou spoločnosti je ponúkať zákazníkom stále nové typy hračiek aj svetové novinky a to za najvýhodnejšie ceny. Aj vďaka vlastnému dovozu tovaru zo zahraničia sa hračkárstvu darí a jeho ponuka je v tejto oblasti bezkonkurenčne najširšia.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991, kedy bolo vytvorené aj logo spoločnosti – Dráčik. Logo – postavička Dráčika je vďaka pravidelným marketingovým aktivitám veľmi dobre známa nielen medzi deťmi, ale aj medzi dospelými. Je synonymom zábavy, hier a detskej radosti.

Pridať komentár

TOPlist