Hračky do záhrady

Hracky do zahradyHračky do záhrady sú určené pre všetky deti, ktoré túžia po zábave na čerstvom vzduchu. Hračky do záhrady pre všetky malé i veľké deti vyrábajú predovšetkým značky ako Little Tikes, Biemme, Grandsoleil, Rolly toys, ale aj Intrea-PIKO a ďalší výrobcovia. Sortiment hračiek určených na záhradu je naozaj široký. Patria do neho najrôznejšie šlapacie vozítka, autíčka a trojkolky, pestro farebné odrážadlá a dokonca motorky s elektrickým pohonom. Medzi hračky na záhradu zaraďujeme aj najrôznejšie hojdačky, šmýkalky, pieskovisko, stolčeky alebo domčeky a v neposlednom rade aj bicykle a kolobežky.

Hračky na záhradu musia byť odolné a preto sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, väčšinou z plastu, ktorý je odolný proti opotrebeniu. O kvalite materiálu svedčí aj to, že hračky nestrácajú na pestrosti a to ani za predpokladu, že sú vystavené celoročne mrazom do – 40C (napr. v Kanade) a alebo teplotám až do + 40 C (napr. južná Európa, Florida atď).

Hračky na záhradu musia spĺňať tie najprísnejšie svetové kritériá a nároky na kvalitu a bezpečnosť. O kvalite svedčí aj to, že tieto hračky na záhradu a dom sa využívajú v detských kútikoch, škôlkach apod. No aj napriek veľkému zaťaženiu a častému využívaniu sú takmer nezničiteľné a stále vyzerajú perfektne. Hračky sú určené deťom od cca 6 mesiacov do 7 rokov.

Pridať komentár

TOPlist